Majoitu mukavasti Santasport Apartment-huoneistohotellissa! Pääset hetkessä nauttimaan monipuolisista palveluista ja kylpylästä, ja aamulenkki Ounasvaaran upeissa maisemissa odottaa vain yhden ovenavauksen takana! Talomme monipuoliset palvelut tarjoavat sinulle enemmän kuin tavallisen hotelliyön! Santasport sijaitsee noin kahden kilometrin päässä Rovaniemen keskustasta.
Uudessa Santasport Apartment Hotel-huoneistohotellissa on 40 huoneistoa, joissa kaikissa on 3 + 1 vuodepaikkaa, oma keittiö, sauna sekä erillinen wc. Palveluihin kuuluvat samat palvelut kuin majoituksessa Sporthotel-huoneiden ja Kammi-hostelhuoneiden osalta (aamiainen, aamu-uinti ja -kuntosali). Huoneistohotellista löytyy myös suksienhoitotila kellarikerroksesta.
Huonehintaan kuuluu aamiainen, aamu-uinti klo 6:30-8:00 sekä aamukuntosalin käyttö 6:00-8:00. Sisäänkirjautuminen huoneisiin klo 16.00 alkaen, uloskirjautuminen lähtöpäivänä klo 12.00 mennessä.
Yhteystiedot
96400 Rovaniemi
Saatavuus












